Astrologinis Zemelapis

Astrologija Jums – Mėnulio kalendorius

Geriausias 2020 metų astrologinis Mėnulio Kalendorius! Darbo, meilės, sveikatos, sapnų pildymosi mėnulio kalendorius. Sėkmingiausia valanda!

https://astrologe.weebly.com/

Planetų išsidėstymas – Horoskopai

Šiame funkcionalume reikšmių aprašai yra bendriniai, nurodantys, už ką atsakinga planeta ir ką reiškia astrologinis namas. pvz., Mėnulis Liūto ženkle 3 astrologiniame ženkle. NORĖDAMI GAUTI PROFESIONALIUS ASTROLOGŲ IŠAIŠKINIMUS, …

http://manohoroskopai.lt/planetos

Asmeninis horoskopas pagal gimimo datą| TavoHoroskopas.lt

Asmeninis horoskopas pagal gimimo datą sudarytas įvertinamas planetų išsidėstymą jūsų gimimo dieną, valandą ir minutę, tad gaunate būtent jums pritaikytas individualų horoskopą, o ne masinę, dažnai netikslią prognozę

http://tavohoroskopas.lt/asmeninis-horoskopas

Astrologinis gimimo žemėlapis (juodas) – Likimo Skaičius

Šie astrologiniai gimimo žemėlapiai sudaromi pagal Jūsų gimimo datą, laiką ir vietą. Tikri astrologiniai gimimo žemėlapiai paverčiami prasmingu ir unikaliu asmeniniu paveikslu. Galima užsisakyti: Tik norimo dydžio paveikslą Paveikslą su trumpu astrologiniu jūsų gimimo išsydėstymo aprašymu. Paveikslą su lentelėmis ir trumpu astrologiniu jūsų gimimo išsydėstymo …

http://www.likimoskaicius.lt/produktas/astrologinis-gimimo-zemelapis-juodas/

Horoskopas – Vikipedija

Horoskopas – schematinis dangaus sferos atvaizdas tam tikru laiko momentu ir tam tikroje vietoje, sudarytas pagal specialias taisykles. Diagramoje atvaizduojama planetų, Saulės ir Mėnulio padėtis bei apskaičiuoti faktoriai. Paprastai nustatomi kampiniai ryšiai tarp planetų ir kitų taškų, vadinamų aspektais.

https://lt.wikipedia.org/wiki/Horoskopas

Astrostudija – Planetų padėtys lemia žmonių gyvenimus

Kiekvienas žmogus unikalus. Toks pat nepakartojamas ir jo gimimo horoskopas. Individualus horoskopas sudaromas pagal asmens gimimo datą, tikslų gimimo laiką ir vietovę. Horoskopas – tarsi momentinė dangaus nuotrauka, kurioje pagal išsidėsčiusias planetas galime matyti visus konkretaus žmogaus gebėjimus ir potencialias galimybes.

http://astrostudija.lt/index.php/biblioteka/straipsniai/392-planet-padetys-lemia-zmoni-gyvenimus

N.G. Wolmer

Džiaugiuosi, jog daugėja bendraminčių, puoselėjančių sveiką gyvenimo būdą, įsijungiančių į įkvepiančius socialinius projektus. Svetainėje tęsiu supažindinti Jus su savo požiūriu į gyvenimą, mintimis, atradimais, tiesiog kūryba.

http://www.wolmer.lt/

Astrologijos pradžiamokslis – Astrologija Jums

Horoskopas – schematinis dangaus sferos atvaizdas tam tikru laiko momentu ir tam tikroje vietoje, sudarytas pagal specialias taisykles. Diagramoje atvaizduojama planetų, Saulės ir Mėnulio padėtis bei apskaičiuoti faktoriai. Paprastai nustatomi kampiniai ryšiai tarp planetų ir kitų taškų, vadinamų aspektais.

https://astrologe.weebly.com/astrologijos-prad382iamokslis/horoskopas-ir-bustai

Astrostudija – Santykių revizija – retrogradinė Venera

Venera yra atsakinga už tarpusavio meilės santykius, jausmingumą, grožį, patrauklumą, harmoniją, kuruoja meno klausimus. Ji atspindi mūsų skonį , o taip pat apibūdina materialius gyvenimo aspektus (tarp jų, pinigus, dovanas ir kitas vertybes).

http://www.astrostudija.lt/index.php/prognozes/389-santyki-revizija-retrogradine-venera

Knygos internetu pigiau ir patogiau. Jūsų knygynas …

Naujos, naudotos ir elektroninės knygos internetu pigiau, patogiau ir greičiau, akcijos ir nuolaidos kasdien. Knygos.lt – Jūsų knygynas internete!

https://www.knygos.lt/

Leave a Reply